اطلاعیه 1 آزمون

قابل توجه داوطلبان محترم 

دبیرستان انرژی اتمی دوره اول قصد دارد در پایه هفتم آزمون ورودی برگزار نماید.

داوطلبان محترم می‌توانند از نیمه بهمن‌ماه 1396 تا زمان تکمیل ظرفیت حوزه آزمون از طریق وبگاه دبیرستان برای شرکت در آزمون ثبت نام کنند.

زمان برگزاری آزمون

زمان آزمون در خرداد ماه 1397 خواهد بود.

مکان برگزاری آزمون

آزمون ورودی در حوزه‌ی دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

پذیرش در پایه هفتم

داوطلبان محترم سال ششم ابتدایی می‌توانند از طریق وبگاه دبیرستان در آزمون ورودی دبیرستان ثبت‌نام کنند و در آن شرکت کنند. دبیرستان انرژی اتمی دوره اول از میان نفرات برتر آزمون پس از مصاحبه حضوری، 60 دانش‌آموز برای 3 کلاس انتخاب و ثبت‌نام خواهد کرد.

ثبت‌نام در آزمون

داوطلبان برای شرکت در آزمون باید پس از مطالعه قوانین و مقررات و پس از فعال شدن صفحه‌ی ثبت‌نام، با پرداخت مبلغ 500.000 ريال بابت کتاب  و آزمون از درگاه بانک ملت، اقدام به بارگذاری عکس پرسنلی 3در4 با حجم 200 کیلو بایت کنند و فرم مشخصات ثبت‌نام را تکمیل کنند. داوطلبان در پایان ثبت‌نام، نام کاربری و گذرواژه خود را دریافت خواهند کرد که در مراجعه‌های بعدی به حساب کاربری خود جهت دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتیجه آزمون باید از آن استفاده کنند.

کتاب آزمون 

داوطلبان جهت آشنایی با مباحث آزمون ورودی می‌توانند از کتاب یک قدم با ریاضیات تألیف آقایان معصومی و مختاری، دبیران ریاضیات دبیرستان انرژی اتمی دوره اول استفاده نمایند؛ این کتاب مشتمل بر 230 صفحه بوده و حاوی مسائلی از منطق، حساب، کاشی‌کاری، هندسه و تخمین و راهنمایی‌هایی برای حل آن‌هاست.

سؤالات آزمون

سؤالات آزمون به شکل پاسخ کوتاه و چندگزینه‌ای و مباحث آزمون ورودی شامل ریاضیات است. شما می‌توانید سؤالات آزمون ورودی سال گذشته را از منوی مربوطه دریافت کنید. همچنین داوطلبانی که ثبت‌نام خود را تکمیل کنند می‌توانند با ورود به حساب کاربری خود، نمونه سؤال‌های هوشمند را از کتاب یک قدم با ریاضیات و آزمون سال‌های گذشته، ملاحظه نمایند.

کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون در هفته پیش از آزمون از طریق وبگاه قابل دریافت خواهد بود. دواطلبان باید با وارد کردن نام کاربری و گذرواژه خود، داخل صفحه شخصی خویش شوند و کارت خود را در آن صفحه مشاهده و چاپ کنند.

نتیجه آزمون

چند هفته پس از آزمون، نتیجه آزمون که شامل یکی از سه گزینه دعوت به مصاحبه، ذخیره و پذیرفته‌نشده است، از طریق وبگاه به اطلاع خواهد رسید. داوطلبان دعوت شده به مصاحبه، داوطلبان ذخیره و داوطلبانی که نمره کمتر از 20 درصد کسب کنند، نمره‌ای دریافت نخواهند کرد. هیچ‌یک از داوطلبان رتبه خود را در آزمون ورودی دریافت نخواهند کرد.

اطلاعیه‌های ما را از طریق وبگاه دنبال کنید.

دسته‌بندی صفحه‌ها: